Лара бела

Лара бела

Лара бела

850 ден

Распродадено

850 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS19 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Лара бела

Димензии:
должина: 38цм
висина: 27цм
ширина: 12цм

Додатни информации

Боја

Бела

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лара бела”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: