Лара црн

Лара црн

Лара црн

700 ден

Распродадено

700 ден

Достапност: Распродадено шифра: RA2 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Лара црн

Димензии:

должина: 28цм
висина: 32цм
ширина: 18цм

Додатни информации

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лара црн”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: