Иза бела

Иза бела

Иза бела

600 ден

Распродадено

600 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS8 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Иза бела боја

Димензии:
должина:21цм
висина: 18цм
ширина:12цм

Додатни информации

Боја

Бела

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Иза бела”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: