Евелин црна

Евелин црна

Евелин црна

600 ден

Распродадено

600 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS3 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Евелин црна боја

Димензии:
должина:25цм
висина: 16цм
ширина: 4цм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Евелин црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: